سایت ها و قالب های فروشگاهی

بهاره دژانکاه
187 بازدید
9 , دی , 1398

سایت فروشگاهی
سایت فروشگاهی به سایتی گفته می شود که جهت معرفی و فروش محصولاتی مشخص طراحی شده است. معمولاً سایت فروشگاهی از اپلیکیشنی جهت دسترسی ساده تر و راحت تر به اطلاعات سایت فروشگاهی بهره می برد. سایت فروشگاهی شامل معرفی و نمایش اطلاعاتی جامع از محصولات، قیمت ها، انواع کالاها، تصاویر، مشخصات محصولات و نظر کاربران می باشد. سایت فروشگاهی این امکان را به کاربران اینترنتی می دهد که در هر زمان و مکانی که در آن قرار دارند، بتوانند به خرید محصولات خود بپردازند.
انواع سایت فروشگاهی
کارکرد سایت فروشگاهی این است که کالا و محصول مشخصی را با قیمت های آن، در سایت معرفی می کند و در مراحل بعدی، کاربران جهت سفارش محصول و کالا، درخواست خود را در سایت ثبت می نمایند. پس از ثبت درخواست در سایت فروشگاهی، کارشناسان سایت فروشگاهی، محصول مورد نظر را به موقعیت مکانی کاربر درخواست کننده ارسال می نمایند. انواع سایت فروشگاهی شامل فروش کالای واقعی و فروش کالای دیجیتالی است. کالاهای واقعی سایت فروشگاهی به اقلامی اطلاق می گردد که قابل لمس بوده و می توان از آن در زندگی استفاده کرد. کالای دیجیتال اقلامی است که تنها در سیستم های کامپیوتری مورد استفاده قرار می گیرند.
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی توسط کارشناسان و متخصصان طراحی سایت انجام می شود. انواع سایت فروشگاهی، فروش محصولات واقعی و دیجیتالی است. نحوه دسترسی و خرید هر کدام از این دو کالا متفاوت است. خرید محصولات واقعی، ارسال کالا پس از ثبت درخواست محصول توسط شرکتی است که دارای سایت فروشگاهی می باشد. در حالی که خرید محصولات دیجیتالی، ارسال لینک دانلود فایل توسط مدیر سایت شرکتی، پس از دریافت هزینه ها می باشد. با توجه به نیاز کاربران و مخاطبان، امروزه طراحی سایت فروشگاهی در مدل های مختلف و با دو رویکرد محصولات واقعی و دیجیتال توسط طراحان متخصص انجام می شود.
خرید سایت فروشگاهی
کاربران زیادی تمایل به خرید سایت فروشگاهی دارند. بسیاری از صاحبان برند و کارخانه هایی که دارای محصولات مختلف و متنوع می باشند، نیاز به داشتن سایت فروشگاهی دارند. سایت فروشگاهی، امکان معرفی محصولات متنوع و مختلف را برای مشتریان فراهم می کند. فروش محصولات و اتصال به درگاه بانک در سایت فروشگاهی لحاظ می گردد. از مزایای خرید سایت فروشگاهی این است که می توانید با کمترین هزینه در طولانی مدت فرآیند فروش محصولات را طی نمایید. امروزه داشتن سایت فروشگاهی، مزیت خاصی نسبت به کارخانه هایی است که سایت فروشگاهی ندارند، به شمار می آید.
نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی
نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی ، توسط موسسات طراحی سایت به کاربران ارائه می شود. کارشناسان طراحی سایت، با داشتن نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی، موجب می شوند مخاطبان و مشتریان انتخاب صحیح تری داشته باشند. از مسائلی که می بایست در طراحی سایت فروشگاهی لحاظ گردد، نمایش صحیح کالا، رعایت اصول و استانداردهای سئو و بازاریابی اینترنتی می باشد. توجه به ترافیک ورودی سایت، همزمان با در نظر گرفتن ظاهر و زیبایی سایت در طراحی سایت فروشگاهی، بسیار حائز اهمیت می باشد.
امکانات طراحی سایت فروشگاهی
امکانات طراحی سایت فروشگاهی شامل نمایش محصولات، بارگذاری تصاویر، دسته بندی و برچسب گذاری محصولات، قیمت گذاری محصولات، عضویت ساده در سایت فروشگاهی، ارسال دیدگاه و امتیازدهی به محصولات، عضویت در خبرنامه سایت فروشگاهی، قابلیت مدیریت سایت، مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در سایت، مدیریت موجودی کالا، جستجوی سریع، مقایسه محصولات، فیلتر کردن نتایج، نمایش سریع، منوی ویژه و موارد دیگر می باشد. طراحی سایت فروشگاهی دارای امکانات زیادی می باشد که موجب رفع نیاز کاربران اینترنتی می گردد.
ساخت سایت فروشگاهی
سایت فروشگاهی دارای ویژگی ها و مزایای است که توسط طراحان متخصص و حرفه ای رعایت می گردد. از مزایای ساخت سایت فروشگاهی، می توان به معرفی محصولات و خدمات، خدمات ۲۴ ساعته فروش محصولات، جلب نظر و رضایت مشتریان، حذف هزینه های مربوط به کارکنان، نیاز بازار جهانی و ارائه محصولات به سراسر جهان اشاره نمود. سایت فروشگاهی امروزه یکی از بهترین سایت ها جهت فروش محصولات با امنیت بالا به شمار می آید.
سفارش ساخت سایت فروشگاهی
موسسات طراحی و ساخت سایت فروشگاهی، سفارش انواع سایت را از مشتریان و مخاطبان دریافت کرده و با کیفیت بالا، به طراحی سایت فروشگاهی می پردازند. طراحان سایت فروشگاهی، با طراحی خلاقانه، موجب جلب رضایت مشتریان می گردند. در صورتی که متقاضی ساخت سایت فروشگاهی هستید، با طراحان حرفه ای و متخصص تماس بگیرید و درخواست سفارش ساخت سایت فروشگاهی را ثبت نمایید.

برچسب ها: ,
من بهاره دژانکاه نویسنده این مقاله هستم.

دیدگاه ها

You Should login to send comment

مطالب مرتبط

از طرح های تخفیفی ما با خبر شوید...